obr.: Maršovská Rychta

Denní menu

 

 

POLEDNÍ MENU

 

Maršovská rychta – hotel s tradicí

 

 

Hotel Maršovská rychta se nachází v klidném prostředí Českomoravské vrchoviny 0,5 km severně od Nového Města na Moravě v malebné obci Maršovice. Poloha hotelu v lokalitě CHKO Žďárské vrchy je ideálním místem k prožití aktivní letní i zimní dovolené v prostředí s vynikající kvalitou životního prostředí. 

Maršovská rychta nabízí 44 ubytovacích míst ve 12 pokojích a 2 apartmánech. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností využití přistýlky, apartmány mají kapacitu 4 lůžka + 1 přistýlka. Pokoje i apartmány jsou standardně vybaveny. Návštěvníkům jsou k dispozici služby stylové restaurace a formanky. V období s příznivými klimatickými podmínkami je otevřena venkovní terasa s možností grilování. Salonek hotelu je vhodný k pořádání svatebních hostin, je ho možno využít pro firemní, společenské i další soukromé akce. Umístění salonku v budově hotelu poskytuje dostatečné soukromí při pořádání těchto akcí. Ve všech částech hotelu je možnost bezplatného bezdrátového připojení k internetu. Výhodou hotelu je dostatečný počet parkovacích míst pro všechny návštěvníky přímo v areálu hotelu. Parkování je zdarma. 

Součástí areálu Hotelu Maršovská rychta je i prostorný travnatý dvůr s možností sportovních aktivit, popřípadě nerušené relaxace. Relaxaci umožňuje i moderní infrasauna přímo v prostorách hotelu. Hotel je atraktivní pro pobyt rodičů s dětmi.        

 

Prosíme větší skupinky hostů, kteří mají v plánu k nám dorazit, aby se ,pokud možno, hlásili dopředu.